Forum The League For You '08 Strona Główna


The League For You '08
LIGA NBA 08
Odpowiedz do tematu
Regulamin Ligi
Krzywy
Administrator


Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 49
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/4

REGULAMIN ligi -->The-League-For-You '08'<--Obowiązkiem każdego gracza jest zapoznanie się z treścią regulaminu, nie dostosowywanie się do poniższej treści będzie surowo karane ...


>< ROZGRYWKA

1: Gracz rozgrywa mecz z przeciwnikiem, na podanych niżej „slide”, każdy gra po 4 mecze z każdym przeciwnikiem, a do serii PO dostają się gracze z najlepszymi bilansami (ilość jest zależna od ilości chętnych), a sama seria wygląda następująco: gracz z największym bilansem w sezonie zasadniczym, gra z graczem o najgorszym bilansie, etc, etc.

2: Mecz winien trwać 8 min i być rozgrywany na poziomie „all star”- zważywszy na pewne trudności (słaba skuteczność rzutów za 3 pt online itd.)

3: Wyniki spotkań umieszczamy w miejscu do tego przeznaczonym (tj. „wyniki”), wraz z podaniem wyniku meczu, należy też bezwzględnie umieścić tam statystyki, najlepiej podparte screenem, a w 1 poście można wypisywać poszczególne rekordy. (screeny łatwo zuuploadować na stronie [link widoczny dla zalogowanych])

4: Na czas gry należy wyłączyć wszelkie komunikatory, kazzy, emule, torrenty itp oraz wszystko co zajmuje łącze.

5: Jeżeli mecz zostanie zerwany trenerzy zobowiązani są zacząć mecz od początku lub dograć pozostały czas(muszą być rozegrane minimum 2 kwarty). Oczywiście za porozumieniem nie trzeba meczu dogrywać, kiedy przerwało w 4 kwarcie przy prowadzeniu drugiego zespołu +40, jeśli OBYDWIE strony się zgodzą. W przypadku dogrywania - plik statystyk należy dokładnie zsumować nie burząc ani porządku ani układu kolumn.


>< RULEZ

Inbound passing (przechwyt pierwszego podania z autu - obojętne czy po pktach, wziętym czasie, faulu czy aucie)

Jeżeli po wznowieniu gry zamiast stać w miejscu grzecznie lub lekko się ruszać dusicie do przodu i uderzacie w kogoś innego i piłka zamiast do was leci gdzieś daleko (wiecie o co chodzi) to przeciwnik nie ma obowiązku jej wam oddać - jeżeli chcecie nie tracić to stójcie spokojnie. Druga sprawa przechwyty są dozwolone na linii końcowej pod koszem oraz na całej linii bocznej. Chronione jest natomiast pierwsze podanie po wznowieniu gry przez tą drużynę, która punkty straciła. Oraz i trzecia rzecz co do przechwytów to jest to, że jeżeli jest w wznowienie gry to można przechwytywać długie podania. Obszar chroniony to obszar linii za 3pkt

MOŻNA NATOMIAST PRZECHWYTYWAC W OSTATNIEJ MINUCIE 4 KWARTY LUB W OSTATNIEJ MINUCIE DOGRYWKI

Jeszcze jeden przepis dotyczący inboundow to to, że jeżeli wam inbound wbiegnie i przechwyci komputer(wy sterujecie kimś innym) to i tak musicie piłkę oddać

- pump-fake

ZABRONIONE jest używanie tzw ‘pompek’ czyli chodzi o to ze jeśli markujemy rzut, kiedy przeciwnik skacze do bloku, próbujemy rzucać jeszcze raz – wyskakując przeciwnik robi faul, a my mamy rzuty wolne. Zwód ten jest dozwolony tylko w celu zmylenia przeciwnika

- full court press

Panuje kategoryczny ZAKAZ używania tej taktyki, powodującej krycia na całym boisku (wyjątkiem sa 2 ostatnie minuty 4 kwarty lub dogrywki)

- faul specjalny (IF)

ZABRANIA się używania klawisza, powodujący umyślny faul ( wyjątkiem sa 2 ostatnie minuty 4 kwarty lub dogrywki )

- łapanie gracza na faulu ofensywnym

Można łapać gracza z drużyny przeciwnej na faulu ofensywnym ale tylko od obszaru lini 3pkt na swojej polowie. Dozwolone jest łapanie przeciwnika na ofensie w tzw ‘trumnie’.
- podania z lini bocznej pod kosz

Zabrania się podawania pilki pod kosz z lini bocznej. W innym wypadku można taką piłkę przechwycić

- Zakaz wyprowadzania szybkiej kontry po straconych punktach (podanie piłki, szybki bieg - wyjatkiem sa 2min IVkwarty, lecz prosze z tym nie przesadzac..) !!!


>< KARY

Przyznawane są punkty karne, po 4 takich punktach, dany gracz opuszcza ligę. Można je otrzymać za łamanie regulaminu podczas meczu, nie rozgrywanie meczy w terminie, nie wypełnianie opisów po meczach, za nie właściwe zachowanie na forum, oraz podczas lub po meczu.


>< TRADE & FA


-Każdy Trade rozpatrywany jest przez komisję złożoną z 3 osób
-Trade przechodzi decyzją większości
-Każda drużyna ma prawo do 2 tradów w tygodniu i do 3 wymian z FA w tygodniu
-Roster będzie wypuszczany w Niedzielę !


>< SLIDE

GLOBAL SLIDERS:

Game Speed 30
Free Throw 40
Boundary Force 70
Injury 10
Charge/Block 0
Shooting Foul 100
Reach In 5
In-Air Collison 50

USER SLIDERS:

User steal 0
Intercetion Ability 35
Shot Block 100
Dunk/Lay 100
Freestyle effectivnes 60
Dunk vs Lay 30
Substiotion 50
On-Ball Defence 42
Offe Rebounds 70
Deff. Rebounds 80
Fakeout discipline 30
Short Range Shot 79
Medium Range Shot 79
Long Range Shots 100
Dunk Precentage 30
Lay-up Precentage 55
Adjusted Shots 100
On-Ball Psychical 15
Poor release 100
Double Team 15
Pro-Hop 40
Drop Step 70

CPU SLIDERS

Steal 0

Zmieniamy na takie slidy w grze. Ustawiamy grafikę i koniecznie fatigue effect na niski. Wchodzimy w Load/Save i wciskamy przycisk na dole w rogu "save settings".


Ostatnio zmieniony przez Krzywy dnia Sob 11:04, 17 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Zobacz profil autora
krisssDołączył: 14 Maj 2008
Posty: 83
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/4

Nowy punkt w regulaminie : Zakaz wyprowadzania szybkiej kontry po straconych punktach (podanie piłki, szybki bieg itd) !!!
Zobacz profil autora
Regulamin Ligi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Odpowiedz do tematu