Cleveland Cavaliers (1) vs Miami Heat (8) R1 4:0

GAME 1: Cool Cleveland Cavaliers 75-72 Miami Heat Embarassed

GAME 2: Cool Cleveland Cavaliers 120-99 Miami Heat Embarassed

GAME 3: Cool Cleveland Cavaliers 65-63 Miami Heat Embarassed

GAME 4: Cool Cleveland Cavaliers 129-103 Miami Heat Embarassed

Ostatnio zmieniony przez krisss dnia Sob 22:44, 14 Cze 2008, w całości zmieniany 9 razy
krisss

Posty: 83

Twardy i zaciety mecz. Od poczatku dobrze bronili gracze Miami a zbiorka Odoma, Odena i reszty funkcjonowala bardzo dobrze. Przegrywalem lecz udalo sie wygrac. Mecz ogolnie b. fajny, jak na PO przystalo, zaciety i z przyslowiowym "zebem". Gratulacje dla Bialego, bo zagral swietny mecz, zapowiada sie wiec ciekawa seria. Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez krisss dnia Śro 22:49, 11 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Bialy

Dołączył: 01 Cze 2008
Posty: 21

Skąd: Gdańsk

Mecz był bardzo zacięty , udało mi się zaskoczyc Krissa dlatego prowadzilem po pierwszej kwarcie. Na początku meczu po stronie Miami Na zbiórce szala D.West mimo małęgo wzrostu pokazałducha walki. W trakcie meczu Prowadzenie kilkukrotnie się zmieniało. Kriss odskoczył na kilka punktów gdy do gry w końcu włączył się LeBron James. Twarda obrona z obu stron oraz długie akcje powodowały iż z minuty na minute mecz stawał się coraz ciekawszy. Na początku czwartej kwarty był remis więc mecz zaczął się od nowa;] Doświadczenie Krissa pozwoliło mu przetrzymac coraz bardziej szalone ataki Miami. Na 15 Sek przed koncem Miami przegrywa 72;73. Mobley rozgrywa piłke , na początku akcja miałą byc ustawiona pod niego lecz na pozycje wyszedł nie zawodny w tym meczu D.West który na dobrej skutecznosci zdobył już w tym meczu 20pt. Dostaje piłke iiiii zamiast rzucic próbował efektownie przechylic szale zwyciestwa na strone Miami.Niestety zostaje zblokowany, piłkę dostaje Nash. Faul! niestety zbyt późno. Doświadczony rozgrywający Cavs trafia oba osobiste stawiając kropke nad i. Licze na podobne emocje w kolejnych meczach. Miami napewno łątwo skóry nie odda.

Ostatnio zmieniony przez Bialy dnia Śro 22:53, 11 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
krisss

Posty: 83

Drugie zwyciestwo Kawalerii w serii. Po dobrym meczu odalo sie wygrac... Bialy walczyl, robil co mogl, ale to nie wystarczylo, zeby pokonac dzis dobrze dysponowana druzyne CAVS. Dzieki za mecz, pozdro.
krisss

Posty: 83

Niezly poczatek, gorsza koncowa. Dzieki.
Bialy

Posty: 21

Moj brak doświadczenia powoduej to że z 0;3 moglem prowadzic 2-0 . Raz zmarnowalem akcje na wyrównanie (kidy bylem na fali i odrobilem kilka pt) a dzis oczywiscie fisher w ostatniej sek nie trafil sam na sam z koszem z dwutaktu bo ktos go szturchnął w powietrzu........ No nic walczymy dalej. Dzięki za gre. Świetny mecz R.Rondo , J.Yi Dobrze zagrali Oden i West
krisss

Posty: 83

krisss

Posty: 83

Awans Cleveland Cavaliers do 2 rundy PO

Ostatnio zmieniony przez krisss dnia Sob 19:54, 14 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz