Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 83

Ostrzeżeń: 0/4

New Orleans 95-100 Cleveland Cavaliers 3/4

W koncu zlamalem obrone New Orleanu ! Po ostatnim mecz, podszedlem do tego spotkania bardzo zmotywowany, od poczatku gralem agresywnie i staralem sie jak moglem. Mecz wyrownany i dramatyczny, jednak koncowka nalezala do mnie, mialem sporo pkt przewagi, ktore rywal odrobil szybkimi akcjami, lecz i to nie pozwolilo mu zwyciezyc. Dzieki, pzdr.

MVP: Hedo Turkoglu (25 pts, 7 reb)
krisss

Posty: 83

Minnesota Timbervolves 113-110 Cleveland Cavaliers 2/4

Porazka z Minnesota. Szkoda, bo moim dzis nic nie siedzialo, z wyjatkiem Kinga, ktory szalal w tym meczu... Dzieki i gratulacje.

Statow nie mam- nie wkleilo sie :/

MVP: Kobe Bryant

Ostatnio zmieniony przez krisss dnia Nie 13:04, 01 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
krisss

Posty: 83

Denver Nuggets 103-93 Cleveland Cavaliers 1/4

Wczesniej gralem z Iversonem, gdzie w 1 kwarcie zapanowal lag, a zostalo do konca 1 kwarty, 1 min, 26 sek, wiec postanowilismy dograc 4 kwarty po 6 min, co prawda w reg jest inaczej, ale ja sie zgodzilem, bo dla mnie najwazniejsza jest zabawa i dobry mecz. Pomimo, ze dogrywke wygralem, mecz zasluzenie wygral Iverson, za co moj szacunek. Dzieki i pozdrawiam.

MVP: Kto byl ? Very Happy

Ostatnio zmieniony przez krisss dnia Pon 10:25, 02 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
krisss

Posty: 83

Miami Heat 121-124 Cleveland Cavaliers 1/4

Ten mecz mnie poprostu rozbroil. Nigdy jeszcze, od dobrych paru lat nie gralem z takim typem czlowieka, w moich oczach jest prostakiem, hamem i zwyklym oszustem, lamerem ... Koles poprostu to co odwalal, bylo dla mnie szokiem. W meczu nie zrobilem ani jednego wsadu na sile, ani jednego (ilosc blokow o tym swiadczy) a typ na hama, na sile jebs wsad, zal ... Do tego krew mnie zalewala, jak widzialem, ze po straconych pkt, zeby wynik odrobic jebal szybkie akcje, bez mojej obrony, za co mu sie odwdzieczylem. Nie zycze nikomu gry z takim GM i jego podejsciem. OFICJALNIE mowie, ze zrobie wszystko, aby GM Miami opuscil lige w trybie niezwlocznym, w ktorej gra sie dla przyjemnosci a nie wyniku, poprostu jeden wielki zal... !!!

JOHNY- OUT !!!

krisss

Posty: 83

Minnesota Timbervolves 107-117 Cleveland Cavaliers 3/4

Fajny mecz, jak to zazwyczaj z Norbim. Prowadzilem przez wiekszosc meczu, ale Norbi dzielnie sie bronil- szacunek ... Dzieki za mecz, pozdrawiam.

MVP: Steve Nash

Ostatnio zmieniony przez krisss dnia Wto 14:49, 03 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
krisss

Posty: 83

Indiana Pacers 69-125 Cleveland Cavaliers 4/4

Cleveland Cavaliers & LeBron James show ...

MVP: " The Choosen One "

krisss

Posty: 83

Orlando Magic 75-82 Cleveland Cavaliers 2/4

Fajny mecz z Akademem. GM gral naprawde dobra koszykowke i przede wszystkim gral fair ! Oby wiecej takich graczy... Dzieki Akadem i moj szacunek Smile
Pozdrawiam Wink

krisss

Posty: 83

New Orleans 81-102 Cleveland Cavaliers 4/4

Dobry mecz z Soplem. W obronie ladnie Mutombo i Kaman, a w ataku szalal Williams, Nash i Turkoglu. Moja deska dzis poprostu rzadzila. Dzieki za mecz, pozdrawiam.

MVP: Deron Williams

Ostatnio zmieniony przez krisss dnia Pon 12:37, 09 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy
krisss

Posty: 83

Miami Heat 71-112 Cleveland Cavaliers 2/4

Powiem tak: nie myslalem, ze zagram jeszcze mecz z Miami w tej lidze w takiej atmosferze, a jednak Smile Tak... nowy GM- Bialy pokazal, ze mozna grac koszykowke na dobrym poziomie niezle sie przy tym bawiac... Musze pochwalic nasz "nowy nabytek", mimo, ze po raz 1 bodajze spotykam sie z nim w ligach, to wywarl na mnie mocne, pozytywne wrazenie... Gral naprawde fajna koszykowke, a co najwazniejsze bardzo fair... Oby wiecej takich meczy Bialy, zycze Ci powodzenia w lidze i dziekuje ..., ze zatarles 'zle' wrazenie po Johnym. Dzieki, pozdrawiam Smile

MVP: LeBron James (36 pts [17/18], 5 reb, 11 ast, 5 stl, 1 blk)
krisss

Posty: 83

Toronto Raptors 86-94 Cleveland Cavaliers 2/4

Fajny mecz z Javorem. Od poczatku prowadzilem, ale determinacja Javora i walka, pozwolila mu odrobic sporo pkt, jednak to cavs byli dzis zwyciezka druzyna Smile Dzieki, pozdro.

MVP: Jamal Crawford
krisss

Posty: 83

Miami Heat 71-89 Cleveland Cavaliers 3/4

Fajny mecz z Bialym. Gra fair z jego strony i w sumie tyle co do meczu... Spiacy jestem, wiec koncze Very Happy
krisss

Posty: 83

Miami Heat 101-100 Cleveland Cavaliers 4/4

Wniosek jest jeden Smile Im wiecej gram z Bialym, tym wygrywam mniejsza iloscia pkt... Tzn, ze Bialy juz nie dlugo mnie pokona jak i zapewne innych GM Very Happy A wiec uwaga na Bialego- chlopak sie rozkreca ! xD Dzieki za mecz, jak zwykle fajny i udana serie Wink Pozdro Wink

MVP: LeBron "King" James
krisss

Posty: 83

Denver Nuggets 87-82 Cleveland Cavaliers 2/4

Czasem żądza zwycięstwa, a w konsekwencji 'taka' gra w koncowce, u pewnych ludzi mnie poprostu bawi, wiec mowie im- wygrales, ciesz sie Very Happy